Mustafa Kemal Turnacı

Genel Başkan

Turnacıoğlu Telekomünikasyon Ltd.Şti.
Turnacı Teknoloji Ürünleri Ltd.Şti.
Turnacı Elektronik Ltd. Şti

Uğur İlhami ÖZDEN

Genel Başkan Vekili

İçkale iletişim A.Ş.
İçkale Bilişim A.Ş.
Gökbel Enerji A.Ş.

YÜRÜTME KURULU

Ali ARSLAN

MOBİSAD KAMU İLİŞKİLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Arslanlar Bilişim Teknolojileri

Buğra Şengül

Buğra ŞENGÜL

MALİ İŞLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Şengüller A.Ş.

Fatih Ayberk PEKER

İDARİ İŞLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

İridyum İletişim Hizmetleri Petrol ve Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ömer Faruk KOPAL

TEŞKİLATTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Bireycell İletişim

Onur DOĞAN

KURUMSAL İLETİŞİM, MEDYA VE TANITIM İŞLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Göktürk İletişim

Kemal YILMAZ

SOSYAL POLİTİKALARDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Kılavuzlar İletişim

Ömer Lütfi SOYLU

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Syl A.Ş, – Syl Dezign A.Ş.
Soyarc A.Ş.
General Filo A.Ş, – Tuso A.Ş.

Mukadder ÖZTEKİN

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Güneş İletişim Bilg. Hizm. Ltd. Şti.

Servet YILDIZ

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Yıldızlar Elektronik

Tekin ABAY

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Erpa Teknoloji

Tahir TULUK

YÜRÜTME KURULU ÜYESİ

Tulukcell Teknoloji

YÖNETİM KURULU

Adil AYDIN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Gross Teknoloji

Aydın MISTAÇOĞLU

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Mobiltel İletişim

Arslan DEVEBOYNU

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

T.d.m. Tek.ür.dağ.

Bülent YILDIZ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Beşyıldız İletişim

Cevdet YURDAKUL

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Yurdakul İletişim

Erhan YÜKSEL

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Gilan Elektronik

Emre ÖZGÜ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Çifter Grup

Emin ÇOKAYGİL

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Aktif Pazarlama

Engin BİRGİN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Engin Mobile

Halil İbrahim ZEYLAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Deha Telekomünikasyon

İlkay BOZKAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Avkom İletişim

İrfan YİĞİT

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Tesan İletişim

Mehmet OKUMUŞ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Dhm İletişim

Mehmet Akif ÖZDEMİR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Bo3 Bilişim

Murat YÜKSEKBAŞ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Elektro Mekanik-İş Büro

Mustafa ATAR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Atar iletişim

Mustafa BAYRAMOĞLU

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Bayramoğlu İletişim

Musa DÖNMEZ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Dönmez Bilişim

Osman ÇALIŞKAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Dys Construction

Öner GÜRSEL

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Gürseller İletişim

Perihan YURTOĞLU

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Cantel İletişim

Sebahattin YAMAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Telpa Telekomünikasyon

Serhat ÖZEREN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı

Selçuk AKIN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Netsel iletişim

Yunus Emre GÜLTEPE

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Ömeroğulları Teknoloji

DİSİPLİN KURULU

Güray AKSOY

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Güraks Beyaz Eşya Telekom

Hayati BÜLBÜL

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Ömb İletişim

Hüseyin GÜROL

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Adalar İletişim

Nihat MALATYALI

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Elektronik Market

Ulaş KAYACAN

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Gençpa Teknoloji

Vehbi YURT

DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Yurtlar Ticaret

DENETİM KURULU

Abdülhamit ÇAKMAK

DENETİM KURULU ÜYESİ

Atılım İletişim

Alper ÇEĞİL

DENETİM KURULU ÜYESİ

3A İletişim

Birol TÜREGÜN

DENETİM KURULU ÜYESİ

Bilişim Mobil

Ahmet Efdal GÜLCÜ

DENETİM KURULU ÜYESİ

Oltu Teknomarket

Remzi YİTGİN

DENETİM KURULU ÜYESİ

Doğuş Elektronik Ltd. Şti.

Serdar İDİLER

DENETİM KURULU ÜYESİ

Life İletişim

Menü